Drugi miesiąc przygotowań za nami

Koniec wakacji :) Za nami kolejny miesiąc przygotowań. W sierpniu zwiększylismy frekwencje na treningach, do drużyny dołączył nowy zawodnik Patryk Domagała, który zapewne wniesie wiele jakości w naszej grze.

W sierpniu rozegraliśmy dwa mecze kontrolene, z Ocicami oraz Brzeziem. Pierwszy sparing zakończył się wynikiem 3:3, był to nasz pierwszy mecz po dłuższej przerwie co było widac na boisku. Kolejny sparing to już porażka z Brzziem na własnym boisku 2:7, z drużyną tą spotkamy się rownież podczas sezonu.

Frekwencja w tym miesiącu wyniosła 63% obecności zawodników. Średnio na każdym treningu jest 8 osób. Oznacza to że wiekszość naszych zawodników trenuje regularnie, wszelkie nieobecności były podyktowane sezonem wakacyjnym.

Obecności Usprawiedliwione nieobecności Nieusprawiedliwione
Frekwencja
63% 20% 17%

W miesiącu sierpniu odbyliśmy 14 treningów, 3 osoby wykazały się 100% frekwencją. Są to:

- Biedroń Krzysztof

- Krasnicki Szymon

- Świętek Szymon

Jestem przekonany że zaangażowanie w treningi przez te osoby zaowocuje w zbliżającym się sezonie.

Nagrody będą do odebrania podczas meczu Wicher Płonia - Pietrowice Wielkie