Przygotowanie do sezonu - podsumowanie

Za nami okres przygotowawczy do zbliżających się rozgrywek. W tym okresie trenowaliśmy zarówno na sali jak i na podwórku, rozegraliśmy dwa sparingi. Pierwszy z nich rozegraliśmy w Ocicach, mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. Należy zaznaczyć że jest to nasze pierwsze, historyczne zwycięstwo z tą drużyną. Gra pozostawiała sporo do życzenia lecz momentami zagraliśmy na dobrym poziomie. Drugi sparing mieliśmy z Grzegorzowicami na własnym terenie. Mecz zakończył się remisem 1:1. Stan boiska pozostawiał wiele do życzenia, lecz to żadna wymówka. Pierwszą połowę przespaliśmy, zabrakło zaangażowania, chęci do gry, pomysłu na rozegranie, po prostu dno...... Druga połowa to już inna drużyna, zmieniliśmy swoje podejście do gry, oby z takim nastawieniem rozpoczęliśmy nadchodzący sezon. Podczas sparingów testowaliśmy różne ustawienia tak aby na sezon wyjść w optymalnym składzie.

Podczas okresu przygotowawczego odbyliśmy 14 treningów, frekwencja na treningach była zadowalająca oby tak dalej !!!

Dwie osoby wykazały się obecnością na każdym treningu

Jakub Horak oraz Szymon Świętek, Brawo !!!

Słowa uznania należą się również dla:

Sebastiana Nowaka

Michała Załuskiego

Dawida Sekuły

osoby te opuściły zaledwie jeden trening, (można zgłaszać się po nagrody)

Do naszego zespołu dołączyli nowi piłkarze:

Krzysztof Gomółka (wznowił treningi, poprzedni klub UKS Ikar Racibórz)

Szymon Konopka (wypożyczenie KS Unia Racibórz)

Seweryn Radoń (wypożyczenie KS Unia Racibórz)

Jakub Kustos (transfer definitywny z LKS Studzienna)

Michał Stęplewski (transfer definitywny z LKS Studzienna)

Maksymilian Gawenda (rozpoczął przygodę z klubową piłką nożną)

Witamy w klubie, życzymy wielu sukcesów

W zbliżającej się rundzie rozegramy 14 kolejek. Sezon będzie długi i wyczerpujący, w grupie znajdują się drużyny o podobnych umiejętnościach, dlatego powalczymy o jak najlepsze miejsce na zakończenie sezonu.

Powodzenie !!!